Europos pr. 122, Kaunas

   info@stogresta.lt
   8 612 69051; 8 620 82443

   

Classic valcuotas, C/D profiliai

Plieniniai stogo lakštai, skirti profesionalams, atliekantiems valcuoto profilio stogo dangos montavimo darbus. Profiliuoti stogo lakštai parduodami įvairiais dydžiais.

Siekiant patenkinti profesionalių skardininkų poreikius buvo sukurta speciali skarda. Plieno minkštumas leidžia be jokio vargo jį formuoti ir mechaniniu, ir rankiniu būdu. Dabar valcuoto profilio stogo danga, įvairūs lankstiniai ir kiti elementai gali būti pagaminti naudojant vieną plieno rūšį. Puikios šio nesenstančio plieno savybės nepasikeis, net ilgai  sandėliuojant.

 Išskirtinis „Classic“ profilis primena stilingą tradicinį valcuoto profilio stogą. Šis paprasto ir klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio  (nuo 7 laipsnių) stogams. „Classic C“ profilis – tai gražus, plokščias paviršius. „Classic D“ profilis – tai gražus, plokščias paviršius su tiesiais grioveliais. 

Iš „Ruukki® 50" (Matt Pural) padengto plieno pagamintai „Classic C ar D“ dangai suteikiama 50 metų techninių savybių ir 20 metų estetinių savybių garantija.

Techniniai duomenys

Naudingas dengiamas plotis: 475 mm
Maksimalus ilgis: 12000 mm
Minimalus ilgis: 900 mm
Minimalus nuolydis: 7°